بخشداری مرکزی سمنان
ENGLISH
گردهمایی شوراهای اسلامی روستاها ، بخش مرکزی ، شهر و شهرستان سمنان 1397/02/22
گردهمایی شوراهای اسلامی روستاها ، بخش مرکزی ، شهر و شهرستان سمنان

گردهمایی شوراهای اسلامی روستا , بخش , شهر و شهرستان سمنان به ریاست سید عباس دانایی فرماندار سمنان وبا حضور جناب آقای دکتر همتی نماینده محترم مردم سمنان، مهدیشهر، سرخه در مجلس شورای اسلامی ، زیاری بخشدار مرکزی سمنان ،اعضا شوراهای اسلامی و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی در سالن جلسات شهدای فرمانداری سمنان برگزار شد.
در این جلسه سید عباس دانایی فرماندار سمنان ضمن تبریک اعیاد و گرامیداشت روز شورا افزایش میزان مشارکت مردم در اداره امور جامعه و کمک به پیشبرد سریع برنامه های اجتماعی، اقتصادی، عمرانی را از اهداف مهم شکل گیریشوراهاعنوان نمود و افزود شورا های اسلامی نماد وحدت و همدلی و مشارکت مردمی در عمران و ابادانی شهر ها و روستا ها بشما ر می ایند.
دانایی با اشاره به اینکه شوراها نقش بسیار اساسی در ارتباط و تعامل با مردم خواهند داشت بر استفاده از ظرفیت های شوراهای اسلامی شهر و روستا برای توسعه و پیشرفت هر چه بیشتر شهرستان سمنان در بخش های مختلف تأکید کردند.
وی با بیان اینکه توسعه مناطق روستایی و کم برخوردار یکی از مهم‌ترین رویکردهای دولت در چند سال اخیر است گفت ایجاد فرصت های شغلی در روستاها با اجرای طرح های اقتصادی از طریق تسهیلات بانکی ارزان قیمت رویکرد دولت به منظور توسعه این مناطق است.
دانایی با تبیین سیاست های دولت در زمینه اشتغال روستایی با هدف ایجاد فرصت های شغلی بر لزوم اطلاع رسانی مطلوب از سوی دستگاههای متولی به ویژه اعضای شوراو دهیاران به ساکنین در روستاها تاکید کرد
عدم تحقق جایگاه اصلی شورای اسلامی شهر و روستا و ضرورت هماهنگی و تعامل هر چه بیشتر مسئولان با نهاد شورا، زمینه سازی برای اجرای کامل قانون شوراها در بخش های مختلف، رسیدگی به مشکلات معیشتی و اشتغال جوانان روستا از جمله موضوعاتی بود که حاضران در این همایش به آن پرداخته و بر ضرورت ارائه راهکارهای عملیاتی برای آن تأکید کردند.

تعداد بازدید: 3
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: سمنان- ميدان نماز- بخشداري مركزي سمنان - كد پستي:3519683141 - ايميل روابط عمومي: bkinfo.semnan@ostan-sm.ir - تلفن: 5-33331583-023 - دورنگار: 33334870 -023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به بخشداری مرکزی سمنان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal