بخشداری مرکزی سمنان
ENGLISH
جشن بزرگ انقلاب با حضور مسئولین در روستای رکن آباد 1396/11/19
جشن بزرگ انقلاب با حضور مسئولین در روستای رکن آباد

جشن بزرگ انقلاب با حضور دکتر رضوی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور ، معاونین استاندار ، دانایی فرماندار سمنان و زیاری بخشدار مرکزی سمنان در مسجد روستای رکن آباد برگزار شد.

هوشنگ زیاری بخشدار مرکزی سمنان با بیان اینکه بخش عمده اعتبار مورد نیاز برای این طرح های عمرانی و تولیدی روستایی که در دهه فجر به بهره برداری رسید از اعتبارات دولتی و بخشی از این اعتبارات نیز توسط دهیاری ها از محل عوارض ارزش افزوده و آورده های مردمی تامین شده است.
زیاری اظهار داشت: در روستای خیر آباد دو پروژه اعم از ساختمان خدماتی، تجاری مربوط به دهیاری و بهره برداری از بلوار توسعه در مجموع 120 میلیون تومان هزینه داشته که اعتبار مورد نیاز از محل دهیاری تامین شده است.

وی افزود: دیگر پروژه های قابل بهره برداری در دهه فجر اعم از شهرک مسکونی 65 واحدی حسن آباد، خانه بهداشت رکن آباد ، بهسازی و آسفالت معبر اصلی روستای آبخوریبا اعتباری بالغ بر500 میلیون تومان، آبرسانی به شهرکهای جدید 3 روستا با اعتبار  190 میلیون تومان و 2 پروژه منابع طبیعی با اعتبار300 میلیون تومان است.
بخشدار مرکزی سمنان تصریح کرد: در مجموع برای پروژه های عمرانی روستاهای بخش مرکزی 1 میلیارد و 200 میلیون تومان هزینه شده است.
وی افزود: سیستم آبیاری تحت فشار برای 48 هکتار از اراضی کشاورزی روستای حسن آباد از طرح هایی است که 85 درصد اعتباراتش دولتی و ما بقی توسط سرمایه گذار تامین شده است.

وی با بیان اینکه مسابقات والیبال روستایی به میزبانی دهیاری روستای رکن آباد هم اکنون در حال برگزاری است، افزود: اختتامیه این مسابقات 20 بهمن ماه برگزار می شود.

تعداد بازدید: 13
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: سمنان- ميدان نماز- بخشداري مركزي سمنان - كد پستي:3519683141 - ايميل روابط عمومي: bkinfo.semnan@ostan-sm.ir - تلفن: 5-33331583-023 - دورنگار: 33334870 -023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به بخشداری مرکزی سمنان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal