بخشداری مرکزی سمنان
ENGLISH
بازدید از پروژه اشتغالزایی روستایی شرکت افق پایدار قومس و مجتمع گلخانه ای و دامداری اعتضادیه در بخش مرکزی سمنان 1396/11/19
بازدید از پروژه اشتغالزایی روستایی شرکت افق پایدار قومس و مجتمع گلخانه ای و دامداری اعتضادیه در بخش مرکزی سمنان

دکتررضوی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور ، معاونین استاندار ، دانایی فرماندار سمنان و زیاری بخشدار مرکزی سمنان از مجتمع 100 راسی گاو شیری در مجتمع اعتضادیه خیرآباد و واحد 500 راسی پرورش شترمرغ شرکت تعاونی افق پایدار قومس در جنوب روستای دلازیان بازدید کردند

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس‌جمهور گفت: با توجه به لایحه اشتغال پایدار روستایی که مجلس تصویب کرد به روستاییان و کشاورزان تسهیلات با سود 6 درصد داده می‌شود. رضوی تأکید کرد: کشاورزانی که به‌صورت صنعتی کشاورزی می‌کنند و طرح‌های نوین کشاورزی داشته باشند، می‌توانند از این وام بهره‌مند شود.

وی با اشاره به دریافت مدارک ضمانت جهت تسهیلات از سوی باانک سینا، توسعه تعاون و...بیان داشت سند مالکیت افراد برای ضمانت کافی است و بانکها حق دریافت مدارکی به غیر آن را ندارند مگراینکه تسهیلات بیشتر از ارزش ملک پرداخت شود.

رضوی افزود دامداری سنتی چیزی جز ضرر ندارد و عشایر ما می‌توانند گوسفندانی را پرورش دهند که 4 قلوزا هستند و یا دام‌هایی که 3 بار در طول 2 سال زایمان می‌کنند، همه باید در بحث کشاورزی به سویی برویم که بیشترین محصول را داشته باشیم و دامداری ما بهره وری حداکثری داشته باشد.

زیاری بخشدار مرکزی سمنان در خصوص ایجاد واحد پرورش گاو شیری در مجتمع اعتضادیه گفت: این طرح متعلق به بخش خصوصی بوده واز سوی دولت نیز تسهیلاتی به این واحد تولیدی پرداخت شده است.

بخشدار مرکزی سمنان گفت: برای طرحهای " آبیاری تحت فشار و واحد پرورش گاو شیری" در مجموع 1 میلیارد و 250 میلیون تومان هزینه شده است.

تعداد بازدید: 13
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: سمنان- ميدان نماز- بخشداري مركزي سمنان - كد پستي:3519683141 - ايميل روابط عمومي: bkinfo.semnan@ostan-sm.ir - تلفن: 5-33331583-023 - دورنگار: 33334870 -023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به بخشداری مرکزی سمنان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal