بخشداری مرکزی سمنان
ENGLISH
برگزاری جلسه آموزشی مبارزه با مواد مخدر برای اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران بخش مرکزی سمنان 1396/11/12
برگزاری جلسه آموزشی مبارزه با مواد مخدر برای اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران بخش مرکزی سمنان

جلسه آموزشی مبارزه با مواد مخدر( پیشگیری، درمان و مقابله) برای شوراهای اسلامی روستاها و دهیاران بخش مرکزی با هدف شناخت مواد مخدر و آگاهی در خصوص راههای پیشگیری و کنترل مواد مخدر برگزار گردید.
در این جلسه زیاری بخشدار مرکزی سمنان خواستار برنامه ریزی و پیش بینی های لازم برای مقابله با معضل اعتیاد در سطح روستاهای شهرستان و حضور و مشارکت فعال آنان بعنوان ظرفیت های عمومی غیردولتی در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان شد.

وی گفت اعتیاد سرمنشاء بروز بسیاری از آسیب ها و ناهنجاریهای اجتماعی از جمله سرقت، ناامنی، خشونت، اختلافات خانوادگی و طلاق است که یک عزم جدی را می طلبد که همه آحاد جامعه در جهت کاهش این معضل اهتمام ورزند.لذا می طلبد همه آحاد جامعه و متولیان امر بحث اعتیاد را با مشارکت همه دستگاهها ازبخشی نگری بیرون آورده وکار را بصورت جهادی دنبال کنند.

زیاری در پایان بیان داشت دهیاران و اعضای شورای اسلامی روستایی نقش مهمی در مبارزه با مواد مخدر، آگاهی‌بخشی و حساس‌سازی مردم دارند.لازم به ذکر است این جلسه آموزشی با حضور همتی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان،زیاری بخشدار مرکزی سمنان به همراه اعضا شوراهای اسلامی و دهیاران بخش مرکزی سمنان برگزار شد.

تعداد بازدید: 6
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: سمنان- ميدان نماز- بخشداري مركزي سمنان - كد پستي:3519683141 - ايميل روابط عمومي: bkinfo.semnan@ostan-sm.ir - تلفن: 5-33331583-023 - دورنگار: 33334870 -023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به بخشداری مرکزی سمنان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal